Kategória betöltése...
Testradírok
Fedezze fel a testradírok kategóriában található termékeinket
ORGANIC SHOP TONIZÁLÓ TESTRADÍR NARANCCSAL ÉS CUKORRAL 250ML
Tonizáló bőrradír, mely azonnal helyreállítja a bőr simaságát és rugalmasságát a bio narancsolaj és természetes cukor kivonat erejével.
2 117 Ft
8 468 Ft / l
ORGANIC SHOP RENEWING TESTRADÍR MÁLNÁVAL ÉS CUKORRAL 250ML
Bio málnakivonat és természetes cukor nagyszerű kombinációja lágyan kezeli bőrét. A málna táplálja, javítja bőre megjelenését, míg a cukor tisztítja és megújítja.
2 117 Ft
8 468 Ft / l
ORGANIC SHOP HÁMLASZTÓ TESTRADÍR CSERESZNYÉVEL ÉS FEHÉR CSOKOLÁDÉVAL 250ML
A finom illatot biztosító bio cseresznyeolaj nyugtatja és megújítja a bőrt. Az antioxidánsokban gazdag bio kakaóvaj pedig segít leküzdeni a szabad gyököket, táplálttá és felfrissültté varázsolja a bőrt.
2 117 Ft
8 468 Ft / l
ORGANIC SHOP RENOVATING TESTRADÍR PAPAYÁVAL ÉS CUKORRAL 250ML
Lágy gyümölcsös testradír, mely kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, tisztítja és fiatalítja a bőrt a bio papaya és természetes cukor kivonat segítségével. Varázslatos illatot nyújt a bőrnek.
2 006 Ft
8 024 Ft / l