Kategória betöltése...
Szörpök
Fedezze fel a szörpök kategóriában található termékeinket
MÉHES MÉZES SZÖRP FEKETERIBISZKE 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Feketeribiszke szörp 51% feketeribiszkelével.
2 873 Ft
5 746 Ft / l
FRUTTAMAX BUBBLE 12 GYÜMÖLCSSZÖRP TUTTI-FRUTTI 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Fruttamax Bubble 12 Tutti-frutti gyümölcsszörp 500ml
1 345 Ft
2 690 Ft / l
FRUTTAMAX BUBBLE 12 GYÜMÖLCSSZÖRP PINK GRAPEFRUIT 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Fruttamax Bubble 12 Pink Grapefruit gyümölcsszörp 500ml
1 345 Ft
2 690 Ft / l
FRUTTAMAX BUBBLE 12 LIGHT GYÜMÖLCSSZÖRP CITROMOS RADLER CUKORMENTES 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
FruttaMax Bubble12 LIGHT, cukormentes gyümölcsszörp, magyar termék, 50% gyümölcstartalommal.
1 345 Ft
2 690 Ft / l
FRUTTAMAX BUBBLE 12 LIGHT GYÜMÖLCSSZÖRP CITROMOS ZÖLDTEA CUKORMENTES 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
FruttaMax Bubble 12 LIGHT, cukormentes gyümölcsszörp, magyar termék, 50% gyümölcstartalommal. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz!
1 345 Ft
2 690 Ft / l
FRUTTAMAX BUBBLE 12 GYÜMÖLCSSZÖRP EPER 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
FruttaMax Bubble12, magyar termék, 60% gyümölcstartalommal.
1 345 Ft
2 690 Ft / l
FRUTTAMAX BUBBLE 12 LIGHT GYÜMÖLCSSZÖRP MÁLNA CUKORMENTES 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
FruttaMax Bubble12 LIGHT, cukormentes gyümölcsszörp, magyar termék, 60% gyümölcstartalommal.
1 345 Ft
2 690 Ft / l
FRUTTAMAX BUBBLE 12 GYÜMÖLCSSZÖRP MÁLNA 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
FruttaMax Bubble12, magyar termék, 60% gyümölcstartalommal.
1 345 Ft
2 690 Ft / l
MÉHES MÉZES SZÖRP MEGGY 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
A csodaszép, piros meggyről a gyerekkorom fülbevalói jutnak eszembe, amikor kihúzott derékkal, büszkén fordultunk, ha szóltak. Ma a meggyet a nők fogyókúrára használják, pedig ennél sokkal több. A nép megfigyelések szerint jótékonyan hat a szervezet működésére, emésztést serkentő, immunrendszert erősítő gyümölcsünk.
2 873 Ft
5 746 Ft / l
MÉHES MÉZES SZÖRP GYÖMBÉR 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Gyömbér szörp cukorral és mézzel.
2 542 Ft
5 084 Ft / l
MÉHES MÉZES SZÖRP CSIPKE 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
60% csipkebogyólé sűrítmény, 2g méz.
2 873 Ft
5 746 Ft / l
MÉHES MÉZES SZÖRP BODZAVIRÁG 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
A bodzát nagyszüleim megbecsülték talán gyors növekedése miatt, karónak kiváló. Nagymamám a virágjából nyáron friss, üdítő italt készített mézzel és jó sok citrommal. Később kísérletezni kezdett, és sikerült palackba zárnia ezt az üdítően friss ízt télire is.
2 542 Ft
5 084 Ft / l
HERBÁRIA ÁFONYA ÍZŰ SZÖRP 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
Fanyar, savanykás ízének köszönhetően rendkívül népszerű. Valódi gyümölcs felhasználásával készült.
2 461 Ft
4 922 Ft / l
HERBÁRIA MÁLNA ÍZŰ SZÖRP 500ML DRS+50FT BETÉTDÍJ
A friss, üdítően savanykás alma-málna sűrítményből előállított szörp kihagyhatatlan nyári ital.
2 654 Ft
5 308 Ft / l